Komunikat

Obrazy: infozso1.gif Informujemy, iż w piątek 27 maja 2016 r. szkoła bńędzie zamknińęta.

Komunikat

Obrazy: infozso1.gif Informujemy, iż w dniach 24 i 31 grudnia sekretariat ZSO nr 1 w Raciborzu bńędzie nieczynny.

Komunikat

Obrazy: infozso1.gif Informujemy, iż w dniu 5 czerwca (piątek po Bożym Ciele) szkoła bńędzie nieczynna.

Komunikat

Obrazy: stowarzyszenie_1lo.png Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Raciborzu informuje, że w dniu 27 kwietnia 2015 roku o godzinie 16.00 w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Raciborzu odbńędzie sińę walne zebranie członków Stowarzyszenia. Serdecznie zapraszamy (peła treśæ zaproszenia w zakładce).

Komunikat

Obrazy: infozso1.gif  W dniu jutrzejszym (tj. Wielki Piątek) sekretariat szkoły bńędzie nieczynny.