Komunikat dla kandydatów

WAŻNE – ZDJĘCIE DO LEGITYMACJI!

Do 18 lipca 2024 r. do szkoły należy dostarczyć podpisane aktualne zdjęcie legitymacyjne (opisane na odwrocie: imię
i nazwisko, data urodzenia, adres) lub w formie pliku- jpg lub jpeg, o rozmiarze maksymalnie 1MB
i w wymiarach 496 pikseli (wysokości) x 354 pikseli (szerokości) lub proporcjonalnie więcej oraz rozdzielczości do 100 dpi.
Zdjęcie powinno być wykonane na jasnym tle, bez nakrycia głowy, bez ciemnych okularów. Twarz powinna zajmować 70-80% zdjęcia.

Zdjęcia w wersji cyfrowej przesyłamy na adres mailowy szkoły: [email protected]

Plik ze zdjęciem powinien być podpisany imieniem i nazwiskiem, a w treści wiadomości należy wpisać koniecznie dane kandydata (imię i nazwisko, data urodzenia, adres).

PODRĘCZNIKI – ich listę znajdziecie tutaj.