Korbielów 2014

Obrazy newsów: korbielow_2014.jpg

W dniach 03.02-05.02 odbył sińę szkolny wyjazd narciarsko – snowboardowy do Korbielowa.

Wrażenia z wyjazdu w rozwinińęciu newsa, a do obejrzenia zdjńęæ zapraszamy do Galerii.

Obrazy newsów: korbielow_2014.jpg W dniach 03.02-05.02 odbył sińę szkolny wyjazd narciarsko – snowboardowy do Korbielowa.

Wsiadając do autobusu mieliśmy nadziejńę, że bńędzie chociaż trochńę śniegu i nie zawiedliśmy sińę. Był czynny jeden wyciąg. Tam mieliśmy zjeżdżaæ przez kolejne trzy dni

Nastńępnego dnia zaczńęliśmy jeździæ już o 9:00. Na początku obowiązkowa rozgrzewka, a potem chńętni mogli skorzystaæ ze wskazówek instruktorów. Do 15:00 wytrwale szusowaliśmy. Zmńęczeni, ale zadowoleni wracaliśmy do schroniska. Centrum towarzyskim ponownie stała sińę kuchnia, bo przecież nic tak nie jednoczy, jak wspólne przygotowywanie posiłków.

Ostatniego dnia nie odpuściliśmy i wytrwale doskonaliliśmy jazdńę na nartach i snowboardzie. Zjazdy zaczńęliśmy o 9:00, a już o 13:00 żegnaliśmy sińę z Korbielowem.

Pogoda dopisała. Spńędziliśmy w Korbelowie trzy słoneczne dni. Dzińęki sympatycznej, niemal rodzinnej atmosferze, nawet brak śniegu nie był dokuczliwy. Wszyscy chńętnie wrócimy tam za rok.

Uczestniczka

Zdjńęcia w Galerii.