Wiedeński Weihnachtsmarkt

Obrazy newsów: wieden1_2016.jpg W dniu 9.12.2016 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w jednodniowej wycieczce do Wiednia. Zbiórka o godzinie 3.45 ani wietrzna pogoda nie zdołały zepsuæ radości młodzieży z tego wyjazdu. Uczestnicy wycieczki mieli okazjńę zobaczyæ najbardziej znane miejsca w stolicy Austrii, mińędzy innymi Katedrńę św. Szczepana, ratusz oraz Muzeum Historii Naturalnej. Głównym punktem programu był Weihnachtsmarkt, czyli słynny jarmark świateczny, na którym nie brakowało rozmaitych wiedeńskich przysmaków. Po zwiedzeniu pińęknego miasta, w którym panowała radosna aura zbliżających sińę świąt Bożego Narodzenia, uczniowie oraz ich opiekunowie zadowoleni wrócili do Polski.
Obrazy newsów: wieden1_2016.jpg W dniu 9.12.2016 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w jednodniowej wycieczce do Wiednia. Zbiórka o godzinie 3.45 ani wietrzna pogoda nie zdołały zepsuæ radości młodzieży z tego wyjazdu. Uczestnicy wycieczki mieli okazjńę zobaczyæ najbardziej znane miejsca w stolicy Austrii, mińędzy innymi Katedrńę św. Szczepanaratusz oraz Muzeum Historii Naturalnej. Głównym punktem programu był Weihnachtsmarkt, czyli słynny jarmark świateczny, na którym nie brakowało rozmaitych wiedeńskich przysmaków. Po zwiedzeniu pińęknego miasta, w którym panowała radosna aura zbliżających sińę świąt Bożego Narodzenia, uczniowie oraz ich opiekunowie zadowoleni wrócili do Polski.

Obrazy newsów: wieden1_2016_01.jpg