Zwycińęskie piłkarki

hala_dz.jpg

Piłkarki naszej szkoły  wygrały VIII Makroregionalny Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych Dziewcząt, który odbył sińę 14.03.2012r.  w Rafako Arena. Drugie miejsce zajńęła pierwsza drużyna Zespółu Szkół Zawodowych, a trzecie II Liceum Ogólnokształcące z Kńędzierzyna-Koźla.

W drodze do finału nasze dziewczńęta pokonały II zespół ZSZ (1:0), ZST Rybnik (5:0), a mecz  o finał wygrały w rzutach karnych z ZSOMS.

hala_dz.jpg

W drodze do finału nasze dziewczńęta pokonały II zespół ZSZ (1:0), ZST Rybnik (5:0), a mecz o  finał  wygrały w rzutach karnych z ZSOMS.

Wszystkie nasze zawodniczki zagrały wspaniale, a Julia Klinik została wybrana najlepszą bramkarką turnieju.

Skład naszej drużyny:

Julia Klinik – bramkarka
Dominika Taraszewska
Alicja Gadecka
Martyna Malinowska
Magdalena Jaworowska
Paulina Nowak
Ewa Stania
Katarzyna Grzelak
Karolina Schinke
Monika Mielimonka

Wielka szkoda, że nie mogła zagraæ Nicola Kaletka, która właśnie w dniu turnieju musiała wyjechaæ zrupowanie kadry juniorek do lat 17. ¯yczymy jej równie dobrego wyniku.
Zwycińęską drużynńę prowadził: Damian Krńężlewski

hala2012.jpg

foto: Katarzyna Przypadło www.nowiny.pl

Wińęcej zdjńęæ w galerii  “Zwycińęskie piłkarki