Przegląd klasy 5 LSP – Twórcza droga do dyplomu

Uczniowie klasy 5 Liceum Sztuk Plastycznych zaprezentowali etapy pracy nad swoimi dyplomami z fotografii artystycznej i projektowania graficznego. To wyjątkowy moment, w którym można było zobaczyć, jak rodzą się kreatywne pomysły, jak ewoluują koncepcje i jak technika łączy się z indywidualnym podejściem do sztuki.

Przegląd ukazał szerokie spektrum inspiracji i stylów – od eksperymentalnej fotografii, przez klasyczne portrety, aż po nowoczesne projekty graficzne. Każda prezentacja była nie tylko wizualną opowieścią, ale także świadectwem ogromnego zaangażowania i pasji młodych twórców.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia, które oddają atmosferę pracy, skupienia i artystycznej ekspresji. To dopiero początek ich drogi – z niecierpliwością czekamy na finalne dyplomy!

Agnieszka Orlik

Najnowsze artykuły