Absolwenci naszej szkoły na Ogólnopolskim Festiwalu Teatralnym – zaproszenie

Raciborskie Centrum Kultury zaprasza w dniach 22-25 września na Ogólnopolski Festiwal Teatralny OFF-ka. Wydarzenie to jest organizowane z okazji 30-lecia Tetraedru – raciborskiego teatru offowego, którego spiritus movens jest Grażyna Tabor. W ekipie aktorskiej tegoż zespołu od wielu lat czynnie działają obecnie już absolwenci naszej szkoły – Łukasz Czogalik oraz Jakub Tabor. W programie festiwalu znalazło się kilka wydarzeń, w którym ci młodzi aktorzy popiszą się swoim talentem scenicznym. Zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniu, którego program zapowiada się bardzo ciekawie i obejmuje nie tylko spektakle, ale również warsztaty, spotkania autorskie oraz korowód i potańcówkę.

Szczegóły na plakacie poniżej oraz na stronach mediów społecznościowych RCK.

 

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: