BARWA śWIATŁA W FOTOGRAFII

Obrazy newsów: barwa.jpg 

BARWA śWIATŁA W FOTOGRAFII, czyli zestaw przykładowych miniatur fotograficznych, autorstwa uczniów klasy II i III Liceum Plastycznego – specjalnośæ: FOTOGRAFIA, stanowiący odniesienie do wielkoformatowej ekspozycji, zorganizowanej z okazji DNI OTWARTYCH.

Miniatury w rozwinińęciu newsa.


 Obrazy newsów: barwa.jpg BARWA śWIATŁA W FOTOGRAFII, czyli zestaw przykładowych miniatur fotograficznych, autorstwauczniów klasy II i III Liceum Plastycznego – specjalnośæ: FOTOGRAFIA, stanowiący odniesienie do wielkoformatowej ekspozycji, zorganizowanej z okazji DNI OTWARTYCH.

Obrazy newsów: 1_agnieszka_kwanica.jpg

Foto: Agnieszka Kwaśnica

Obrazy newsów: 2_ukasz_lorenc.jpg

Foto: Łukasz Lorenc

Obrazy newsów: 3_jola_lamla.jpg

Foto: Jola Lamla

Obrazy newsów: 4_patrycja_piechula.jpg

Foto: Patrycja Piechula

Obrazy newsów: 5_katarzyna_kubik.jpg

Foto: Katarzyna Kubik

Obrazy newsów: 6_agnieszka_widenka.jpg

Foto: Agnieszka Widenka

Obrazy newsów: 7_katarzyna_marczyk.jpg

Foto: Katarzyna Marczyk

Obrazy newsów: 8_elbieta_brzonkalik.jpg

Foto: Elżbieta Brzonkalik

Obrazy newsów: 9_ewa_bialik.jpg

Foto: Ewa Bialik

Obrazy newsów: 10_natalia_rusnak.jpg

Foto: Natalia Rusnak

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: