CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA! – klasowe wigilie

Drodzy Nauczyciele i Uczniowie!

Drugi rok z rzędu z powodu pandemii zakłócona została nasza tradycja… zawsze w ostatnim dniu przed przerwą świąteczno-noworoczną uczestniczyliśmy się w jasełkach i wspólnym kolędowaniu w naszej pięknej auli. Tym razem, podczas ostatniego stacjonarnego pobytu w szkole, spotykamy się tylko w klasowym gronie z wychowawcami. Dobre i to, choć nie wszystkim dane jest uczestniczyć w mikołajkowo-wigilijnych biesiadach, ponieważ kilka klas uczy się zdalnie. (ŻYCZYMY ZDROWIA I WYTRWAŁÓŚCI)

Żeby choć troszeczkę poczuć świąteczny nastrój, ksiądz Krzysztof Deszczka wraz z uczniami z klasy 3MDp przygotował dla nas okolicznościowy filmik. Zapraszamy wszystkich do jego obejrzenia!

Niech czas klasowych wigilii będzie także okazją do złożenia sobie nawzajem najpiękniejszych życzeń: aby święta Bożego Narodzenia wyzwoliły w nas największe pokłady nadziei i wiary, że nic nie dzieje się bez przyczyny, że nasza izolacja skończy się szybko, a my – odrodzeni, stęsknieni za sobą, docenimy siebie i innych, docenimy wartość zdrowia, wspólnoty, przyjaźni, miłości i spotkamy się radośnie w Nowym 2022 Roku.

Wszystkim z serca tego życzymy!!!

Dyrekcja ZSO nr 1 w Raciborzu

A teraz zapraszamy do obejrzenia filmiku.

Archiwa
%d bloggers like this: