Dyskoteka halloweenowa

Obrazy newsów: disco_list_2015.jpg Jak wiadomo odrobina rozrywki nigdy nikomu nie zaszkodziła, dlatego uczniowie trzeciej klasy gimnazjum postanowili w dniu 29.10.2015 r. w naszej szkole zorganizowaæ dyskotekńę Halloweenową. Imprezą zainteresowało sińę aż 68 osób. Nie mogło zabraknąæ również konkursu na najlepsze przebranie. Młodzież zabawiali Tomasz Wyleżych oraz Michał Cyranek. Całośæ trwała dobre 3 i pół godziny. Wszyscy wyszli zadowoleni i z uśmiechem na ustach. Organizatorzy chcą wszystkim serdecznie podzińękowaæ za obecnośæ.
Obrazy newsów: disco_list_2015.jpg Jak wiadomo odrobina rozrywki nigdy nikomu nie zaszkodziła, dlategouczniowie trzeciej klasy gimnazjum postanowili w dniu 29.10.2015 r. w naszej szkole zorganizowaæ dyskotekńę Halloweenową. Imprezą zainteresowało sińę aż 68 osób. Nie mogło zabraknąæ również konkursu na najlepsze przebranie. Młodzież zabawiali Tomasz Wyleżych oraz Michał Cyranek. Całośæ trwała dobre 3 i pół godziny. Wszyscy wyszli zadowoleni i z uśmiechem na ustach. Organizatorzy chcą wszystkim serdecznie podzińękowaæ za obecnośæ.

Obrazy newsów: disco_list_01.jpg

Obrazy newsów: disco_list_04.jpg