Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

W tym roku Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole był wyjątkowy i to nie tylko za sprawą daty (odbył się bowiem w piątek trzynastego), ale także ze względu na okrągłą rocznicę – 250 lat Komisji Edukacji Narodowej.
Z tej okazji miała miejsce uroczysta akademia, w trakcie której dyrektor szkoły Pani Marzena Kacprowicz, wręczyła wyróżnienia i nagrody najbardziej zasłużonym nauczycielom oraz pracownikom niepedagogicznym.
Nie byłoby sukcesów nauczycieli, gdyby nie uczniowie. W tym miejscu pani dyrektor raz jeszcze pogratulowała licznej grupie uczniów, którzy mogą poszczycić się nagrodą Starosty Powiatu Raciborskiego oraz nagrodą Prezesa Rady Ministrów.
Korzystając z wyjątkowej okazji wręczono także certyfikaty językowe DELF oraz DSD.
Następnie, jak co roku, w trakcie uroczystości z okazji DEN, przedstawiciele klas pierwszych LO i LSP złożyli ślubowanie i zostali przyjęci do społeczności szkolnej.
Po części oficjalnej uczniowie zaprosili szanownych gości na krótki występ artystyczny, będący prezentem z okazji tak zaszczytnej rocznicy.

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: