Gimnazjaliści w Kotlinie Kłodzkiej i w Pradze

Klasy drugie naszego gimnazjum wraz z opiekunami spńędziły trzy dni na wycieczce szkolnej w Kotlinie Kłodzkiej i Pradze (28-30 maja 2014 r.). Uczniowie zwiedzili Kłodzko, Nysńę, Kudowńę Zdrój oraz Duszniki Zdrój. Najwińększe przeżycia zapewniła kopalnia złota “Złoty Stok”, gdzie na próżno wypatrywano bryłek tego drogocennego kruszcu oraz muzeum techniki średniowiecznej, gdzie wspaniale sprawdzali sińę nasi uczniowie, jak widaæ na załączonych zdjńęciach (w rozwinińęciu newsa).
Główną atrakcją wycieczki była wizyta w Pradze. Niestety deszczowa pogoda nie pozwoliła w pełni cieszyæ sińę pińęknymi widokami, rozbudziła jedynie apetyt wycieczkowiczów, aby zwiedziæ to wspaniałe miasto podczas dłuższego pobytu. 
Dobrą atmosferńę i humor odczuwało sińę podczas całej wyprawy, za co opiekunowie są szczerze wdzińęczni swoim podopiecznym 🙂 
Klasy drugie naszego gimnazjum wraz z opiekunami spńędziły trzy dni nawycieczce szkolnej w Kotlinie Kłodzkiej i Pradze (28-30 maja 2014 r.). Uczniowie zwiedzili Kłodzko, Nysńę, Kudowńę Zdrój oraz Duszniki Zdrój. Najwińększe przeżycia zapewniła kopalnia złota “Złoty Stok”, gdzie na próżno wypatrywano bryłek tego drogocennego kruszcu oraz muzeum techniki średniowiecznej, gdzie wspaniale sprawdzali sińę nasi uczniowie, jak widaæ na załączonych zdjńęciach.
Główną atrakcją wycieczki była wizyta w Pradze. Niestety deszczowa pogoda nie pozwoliła w pełni cieszyæ sińę pińęknymi widokami, rozbudziła jedynie apetyt wycieczkowiczów, aby zwiedziæ to wspaniałe miasto podczas dłuższego pobytu. 
Dobrą atmosferńę i humor odczuwało sińę podczas całej wyprawy, za co opiekunowie są szczerze wdzińęczni swoim podopiecznym 🙂 

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: