Ilustracja do ulubionej książki

 Obrazy newsów: ilustracja_ksiazka_news.jpg

5 grudnia w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej  im. Ryszarda Kincla w Raciborzu miało miejsce podsumowanie KONKURSU PLASTYCZNEGO NA ILUSTRACJĘ DO ULUBIONEJ KSIĄŻKI oraz wręczenie nagród. Konkurs został zorganizowany przez naszą szkołę oraz Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną, w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Więcej w rozwinięciu newsa.

 Obrazy newsów: ilustracja_ksiazka_news.jpg 5 grudnia w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej  im. Ryszarda Kincla w Raciborzu miało miejsce podsumowanie KONKURSU PLASTYCZNEGO NA ILUSTRACJĘ DO ULUBIONEJ KSIĄŻKI oraz wręczenie nagród. Konkurs został zorganizowany przez naszą szkołę oraz Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną, w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. 

Na konkurs wpłynęły prace uczniów ze szkół  podstawowych: nr 1, nr 4, nr 8, nr 13, nr 15, szkoły podstawowej z Sudoła, Młodzieżowego Domu Kultury; gimnazjów: nr 1, nr 3 oraz naszego gimnazjum. Na konkurs prace przysłali też uczniowie z Pierwszej Społecznej Szkoły Podstawowej z Chełma, którzy uczestniczą w konkursach organizowanych przez raciborską bibliotekę.

WYNIKI KONKURSU

Kategoria I [szkoła podstawowa]:

I miejsce                 Anna Durka  – Szkoła Podstawowa nr 13

II miejsce                Barbara Pelc – Szkoła  Podstawowa nr 4

III miejsce               Wiktoria Bułat – Szkoła Podstawowa nr 4

Kategoria II  [gimnazjum]:

I miejsce                 Julia Jania – Gimnazjum nr 1

II miejsce                Emilia Dziewit – Gimnazjum z Oddz. Dwujęzycznymi

III miejsce               Anna Ładak – Gimnazjum z Oddz. Dwujęzycznymi

Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody, ufundowane m. in. przez Polskie Stowarzyszenie Kultur i Języków „EUROPA”. Nagrody wręczył Dyrektor ZSO Nr 1 w Raciborzu Wojciech Janiczko.

Dla uczestników konkursu przygotowano pamiątkowe dyplomy i długopisy.

Wystawę ilustracji do ulubionych książek można oglądać w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej do końca grudnia.

Podsumowanie konkursu na zdjęciach uwieczniła Carolin Mandrysz z kl. II Liceum Plastycznego.

Obrazy newsów: ilustracja_ksiazka_1.jpg

Obrazy newsów: ilustracja_ksiazka_2.jpg

Obrazy newsów: ilustracja_ksiazka_3.jpg

Obrazy newsów: ilustracja_ksiazka_4.jpg

Obrazy newsów: ilustracja_ksiazka_5.jpg

Obrazy newsów: ilustracja_ksiazka_6.jpg

Poprzednie

Nastpęne

Archiwa
%d bloggers like this: