Informacje dla kandydatów klas pierwszych LO i LP

wyjintzaj.gif Jak już pewnie słyszeliście, tradycją naszej szkoły są wycieczki integracyjne dla uczniów klas pierwszych LO i LP. Znamy już wińęcej szczegółów wrześniowego wyjazdu do Zakopanego. Zapoznajcie sińę ze wstńępnym harmonogramem oraz przewidywanymi kosztami. Podczas składania dokumentów do naszej szkoły, zadeklarujecie swój udział w wycieczce. Zapraszamy serdecznie, gdyż jest to okazja do lepszego poznania nowych kolegów, zaprezentowania siebie, a przede wszystkim świetna i niezapomniana przygoda!
Wstńępne informacje na temat wycieczki integracyjnej znajdują sińę w dalszej czńęści newsa.
wyjintzaj.gif Jak już pewnie słyszeliście, tradycją naszej szkoły są wycieczki integracyjne dla uczniów klas pierwszych LO i LP. Znamy już wińęcej szczegółów wrześniowego wyjazdu do Zakopanego. Zapoznajcie sińę ze wstńępnym harmonogramem oraz przewidywanymi kosztami. Podczas składania dokumentów do naszej szkoły, zadeklarujecie swój udział w wycieczce. Zapraszamy serdecznie, gdyż jest to okazja do lepszego poznania nowych kolegów, zaprezentowania siebie, a przede wszystkim świetna i niezapomniana przygoda!
Wstńępne informacje na temat wycieczki integracyjnej znajdują sińę w dalszej czńęści newsa.

Wstńępny harmonogram wycieczki integracyjnej
kliknij powyżej

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: