Instytut Informatyki zaprasza do współpracy

Obrazy newsów: instytut_inf.jpg

Instytut Informatyki Politechniki śląskiej (http://inf.polsl.pl) oraz Zespół Wszechnicy Informatyki zaprasza uczniów szkół średnich oraz wszystkie osoby zainteresowane informatyką do nawiązania nowej formy współpracy w ramach projektu Junior.NET. Projekt Junior.NET powstał z inicjatywy Studenckiego Koła Naukowego SKN Grupa.NET i obejmuje zarówno prelekcje jak i w dalszej perspektywie zajńęcia o charakterze warsztatowym. Celem projektu jest zapoznanie uczniów z zagadnieniami dotyczącymi platformy .NET, a w szczególności z programowaniem w jńęzyku C#. Wińęcej w rozwinińęciu newsa.

Obrazy newsów: instytut_inf.jpg Instytut Informatyki Politechniki śląskiej (http://inf.polsl.pl) oraz Zespół Wszechnicy Informatyki zaprasza uczniów szkół średnich oraz wszystkie osoby zainteresowane informatyką do nawiązania nowej formy współpracy w ramach projektu Junior.NET. Projekt Junior.NET powstał z inicjatywy Studenckiego Koła Naukowego SKN Grupa.NET i obejmuje zarówno prelekcje jak i w dalszej perspektywie zajńęcia o charakterze warsztatowym. Celem projektu jest zapoznanie uczniów z zagadnieniami dotyczącymiplatformy .NET, a w szczególności z programowaniem w jńęzyku C#

Szczegółowych informacji dotyczących projektu oraz możliwości współpracy udzielają członkowie SKN Grupa.NET:

Bartosz Kowalski: [email protected] | nr tel. 514243235

Marcin Gurbiel: [email protected] | nr tel. 793696957

Spotkanie organizacyjne projektu Junior.NET odbńędzie sińę dnia 12 marca 2016 r. (sobota) o godz. 11:00 na Wydziale Automatyki Elektroniki i Informatyki w Gliwicach przy ul. Akademickiej 16 w auli C (parter na prawo od wejścia lub I pińętro na lewo od schodów).

Serdecznie zaprasza

Zespół Wszechnicy Informatyki

Archiwa
%d bloggers like this: