Jak ryba w wodzie

Obrazy newsów: wiki_zub.jpg

Jak połączyæ z sukcesem naukńę z pasją? To pytanie jakie można dziś zadaæ jednej z naszych uczennic klasy pierwszej gimnazjum.  Wiktoria Zub, bo o niej mowa, odkryła swoją pasjńę, jaką jest pływanie, jeszcze jako uczennica Szkoły Podstawowej nr 15 w Raciborzu. Trzy lata intensywnych treningów, godziny spńędzone w wodzie przyniosły wiele sukcesów. Niewielu pewnie wie, że w roku szkolnym 2015/16 Wiktoria zdobyła tytuł Mistrzyni śląska 11-latków na dystansie 200 m stylem dowolnym. Wińęcej w rozwinińęciu newsa.

Obrazy newsów: wiki_zub.jpg Jak połączyæ z sukcesem naukńę z pasją? To pytanie jakie można dziś zadaæ jednej z naszych uczennic klasy pierwszej gimnazjum.  Wiktoria Zub, bo o niej mowa, odkryła swoją pasjńę, jaką jest pływanie, jeszcze jako uczennica Szkoły Podstawowej nr 15 w Raciborzu. Trzy lata intensywnych treningów, godziny spńędzone w wodzie przyniosły wiele sukcesów. Niewielu pewnie wie, że w roku szkolnym 2015/16 Wiktoria zdobyła tytuł Mistrzyni śląska 11-latków na dystansie 200 m stylem dowolnym. 

Podczas zawodów pływackiej Ligii Klubów śląskich 12-latków oraz Pucharu LKS Jednośæ 32 Przyszowice, jakie odbyły sińę w ostatnim tygodniu, Wiktoria reprezentowała klub MKS SKS Victoria Racibórz i zdobyła kolejno:

4 miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym
5 miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym
4 miejsce na dystansie 50 m stylem grzbietowym
4 miejsce na dystansie 50 m stylem motylkowym

Obecne wysokie lokaty potwierdzają jej wszechstronnośæ i chńęæ do dalszej walki na torach pływalni. Gratulujemy!

Obrazy newsów: wiki_1.jpg

Obrazy newsów: wiki_2.jpg

Archiwa
%d bloggers like this: