Jesienne Trójmiasto klas 2JM i 3M

Z początkiem października klasy 2JM i 3M wraz z opiekunami wybrały się na kilkudniową wycieczkę integracyjną do Trójmiasta.

Uczestnicy wycieczki mieli okazję zobaczyć niesamowite Muzeum II Wojny Światowej, piękną starówkę Gdańska za dnia jak i późnym wieczorem. Niezapomnianą atrakcją był również koncert organów, który mieli okazję posłuchać w najdłuższym kościele w Polsce – Bazylice archikatedralnej w Gdańsku-Oliwie. Każdy z uczestników miał szansę zobaczyć interesujące okazy morskich zwierząt jakie znajdowały się w Akwarium Gdyńskim MIR. Przy pięknej jesiennej pogodzie odbyli również spacer po Sopockim Molo, który z całą pewnością zbliżył ich wszystkich jeszcze bardziej do siebie.

Ponad to starczyło czasu na zwiedzenie pięknego zamku w Malborku i wysłuchaniu wielu historii i legend związanych z tym niesamowitym miejscem.

 

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: