“Kasprowicz” z najlepszym projektem eTwinning

Z dumą informujemy, że projekt “L’euro: hier, aujourd’hui, demain” zrealizowany  przez naszą szkołę w latach 2019-2022 został wybrany najlepszym projektem w Polsce w kategorii Synergia eTwinning-Erasmus+ w ramach tegorocznej edycji konkursu Nasz Projekt eTwinning 2023. Organizatorem tego konkursu jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie, pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki.

Uroczysta ceremonia wręczenia nagród konkursowych odbyła się 6.06.2023 r. w Gdańsku, na najwyższym piętrze Olivii Star. Swoją obecnością zebranych zaszczycili: dr hab. Paweł Poszytek – dyrektor generalny FRSE oraz prof. Arnold Kłonczyński – prorektor ds. studentów i jakości kształcenia Uniwersytetu Gdańskiego. W trakcie uroczystości gratulacje z rąk dr Elżbiety Gajek, eksperta FRSE oraz Pawła Czaplińskiego, koordynatora Krajowego Biura eTwinning, odebrała koordynator projektu w naszej szkole Małgorzata Sokołowska. 

“Pragnę skierować ogromne gratulacje i podziękowania do całego zespołu projektowego zaangażowanego w realizację tej inicjatywy, za równo współpracującego ze mną w Polsce, jak i szkołach partnerskich w Luksemburgu i włoskim Lipari. Dzięki WASZYM pomysłom, poświęconemu czasowi, dobrej komunikacji, zaangażowaniu i okazanemu wsparciu, ten projekt stał się szansą na NASZ sukces.” – dziękuje Małgorzata Sokołowska.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z ceremonii wręczenia nagród, a w szczególności prezentacji naszego zwycięskiego projektu. (01:17:03 – 01:21:03)

 

 

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: