Klasy 2M i 2MD na wycieczce w Trójmieście

,,Morza szum, ptaków śpiew…” tak było podczas wycieczki do Trójmiasta, którą klasy 2MD i 2M odbyły w dniach od 9-13 października 2023 roku. Wyjazd obfitował w wiele niezapomnianych wrażeń. Zwiedziliśmy bardzo nowoczesne i multimedialne Muzeum II Wojny Światowej. Poznaliśmy tajniki Teatru Szekspirowskiego, spacerowaliśmy po najsłynniejszym molo oraz ,,Monciaku” w Sopocie. W Akwarium Gdyńskim bardzo dogłębnie poznaliśmy anatomię śledzia, a na Drze Pomorza dowiedzieliśmy się jak wygląda życie marynarzy. Wrażeń artystycznych dostarczył nam koncert organowy w Oliwie, a codzienne spacery po przepięknych i malowniczych uliczkach Gdańska dopełniły reszty. Neptun nam sprzyjał, zapewniając piękną, bez burz i sztormów, słoneczną pogodę!

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: