Kolejne zwycińęstwo naszych koszykarzy

zaj_liga_szk.jpg

5 lutego, w Arenie Rafako rozegrano turniej finałowy Mistrzostw Raciborza Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce chłopców. W pierwszym meczu, koszykarze I LO pokonali reprezentacjńę ZSM 103:17 i tym samym awansowali do finału. Naszym przeciwnikiem w meczu finałowym była reprezentacja II LO. Po ciekawym i pełnym emocji meczu nasi koszykarze wygrali 68:41.Oznacza to, że po raz czwarty z rzńędu obroniliśmy tytuł Mistrza Raciborza.

Szczegóły w dalszej czńęści newsa.

zaj_liga_szk.jpg

5 lutego, w Arenie Rafako rozegrano turniej finałowyMistrzostw Raciborza Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce chłopców. W pierwszym meczu, koszykarze I LOpokonali reprezentacjńę ZSM 103:17 i tym samym awansowali do finału. Naszym przeciwnikiem w meczu finałowym była reprezentacja II LO. Po ciekawym i pełnym emocji meczu nasi koszykarze wygrali 68:41.Oznacza to, żepo raz czwarty z rzńędu obroniliśmy tytuł Mistrza Raciborza.

Szczegóły w dalszej czńęści newsa.

Klasyfikacja końcowa:

1. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

2. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

3. Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego

 

Skład drużyny: Dawid Kampka, Jakub Jendrysek, Krzysztof Pociecha, Mikołaj Książek, Maciej Bencal, Radosław Kurowski, Kamil Monkiewicz, Michał Tokarczyk, Piotr Oliwa, Przemysław Foryś, Jakub Sołtys.

Opiekun: Piotr Michalak

GRATULUJEMY!

Galeria zdjńęæ
kliknij powyżej

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: