KOLEJNY MUZYCZNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW – JULIA GEORGES LAUREATK¡!

Obrazy newsów: julia_news.jpg Z przyjemnością informujemy, że 23 maja 2016 roku w Konkursie Piosenki, który odbył sińę w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu, w ramach IX Powiatowego Festiwalu Twórczości Artystycznej, objńętego Honorowym Patronatem przez Starostńę Raciborskiego, pana Ryszarda Winiarskiego, laureatką została reprezentantka I LO – uczennica kl. 1 BC – Julia Georges! Julia, która uświetnia swoim śpiewem liczne szkolne wydarzenia, wystąpi na uroczystej Gali Laureatów, która odbńędzie sińę w Raciborskim Centrum Kultury 1 czerwca 2016 roku o godzinie 15.00. Gratulacje!
Z przyjemnością informujemy, że 23 maja 2016 roku w Konkursie Piosenki, który odbył sińę w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu, w ramach IX Powiatowego Festiwalu Twórczości Artystycznej, objńętego Honorowym Patronatem przez Starostńę Raciborskiego, pana Ryszarda Winiarskiego, laureatką została reprezentantka I LO – uczennica kl. 1 BC – Julia Georges! Julia, która uświetnia swoim śpiewem liczne szkolne wydarzenia, wystąpi na uroczystej Gali Laureatów, która odbńędzie sińę w Raciborskim Centrum Kultury 1 czerwca 2016 roku o godzinie 15.00. Gratulacje!

Obrazy newsów: julia_na_scenie.jpg

Obrazy newsów: julka_dyplom.jpg

Archiwa
%d bloggers like this: