Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Josepha von Eichendorffa

lubzaj.jpg

6 czerwca odbył sińę w Łubowicach, w centrum Kultury i Spotkań, konkurs wiedzy o życiu i twórczości niemieckiego poety romantyzmu Josepha von Eichendorffa. Uczniowie naszego gimnazjum najpierw zmierzyli sińę z testem, a nastńępnie recytowali wiersze, czytali prozńę i śpiewali pieśni. Nasi Gimnazjaliści zajńęli we wszystkich trzech kategoriach bardzo wysokie lokaty!

W kategorii “Wiersze”: Karolina Weleda zajńęła I miejsce, a Daria Chrubasik – II miejsce.

W kategorii “Proza”: Karina Kittel zajńęła I miejsce, a Tomasz Furgoł – IV miejsce.

W kategorii “śpiew”: Kamila Sput zajńęła II miejsce, a Weronika Krupa i Dominika Krumpietz – zajńęły III miejsce.

SERDECZNE GRATULACJE!!!

lubzaj.jpg

6 czerwca odbył sińę w Łubowicach, w centrum Kultury i Spotkań, konkurs wiedzy o życiu i twórczości niemieckiego poety romantyzmu Josepha von Eichendorffa. Uczniowie naszego gimnazjum najpierw zmierzyli sińę z testem, a nastńępnie recytowali wiersze, czytali prozńę i śpiewali pieśni. Nasi Gimnazjaliści zajńęli we wszystkich trzech kategoriach bardzo wysokie lokaty!

W kategorii “Wiersze”: Karolina Weleda zajńęła I miejsce, a Daria Chrubasik – II miejsce.

W kategorii “Proza”: Karina Kittel zajńęła I miejsce, a Tomasz Furgoł – IV miejsce.

W kategorii “śpiew”: Kamila Sput zajńęła II miejsce, a Weronika Krupa i Dominika Krumpietz – zajńęły III miejsce.

SERDECZNE GRATULACJE!!!

lub1.jpg

lub2.jpg

lub3.jpg

lub4.jpg

Wybierz kategorię

Nasze archiwalne artykułu
%d bloggers like this: