KONTRASTY – wystawa malarstwa i fotografii uczniów Liceum Plastycznego

Obrazy newsów: kontrasty_news.jpg

KONTRASTY– wystawa malarstwa fotografii uczniów Liceum Plastycznego  ZSO Nr 1 w Galerii GAWRA z siedzibą w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Raciborzu trwa od 1-30 marca 2016 r.
W piątkowy wieczór – 4  marca br. odbył sińę wernisaż tej wystawy, która prezentuje twórczośæ młodych pasjonatów sztuki, przygotowaną pod kierunkiem mgr Martyny Rejner [malarstwo] i dr Gabrieli Habrom-Rokosz [fotografia]. Wińęcej w rozwinińęciu newsa, a wybrane prace na Facebooku.

Obrazy newsów: kontrasty_news.jpg KONTRASTY– wystawa malarstwa fotografii uczniów Liceum Plastycznego  ZSO Nr 1 w Galerii GAWRA z siedzibą w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Raciborzu trwa od 1-30 marca 2016 r.
W piątkowy wieczór – 4  marca br. odbył sińę wernisaż tej wystawy, która prezentuje twórczośæ młodych pasjonatów sztuki, przygotowaną pod kierunkiem mgr Martyny Rejner [malarstwo] i dr Gabrieli Habrom-Rokosz [fotografia].

Liczne grono gości przybyłych na wernisaż miało okazjńę osobiście poznaæ autorów eksponowanych prac, ich wrażliwośæ estetyczną oraz źródła inspiracji, które stały sińę motywami przewodnimi zrealizowanych prac artystycznych. Miłym akcentem była wizyta absolwentek Liceum Plastycznego. Spotkanie to okazało sińę również dobrą okazją do zapoznania sińę z efektami kształcenia oraz metodami pracy preferowanymi w raciborskim Liceum Plastycznym. Zapraszamy do zwiedzania wystawy.

http://www.naszraciborz.pl/site/art/3-kultura-i-edukacja/0-/48501-liceum-plastyczne-i-kontrasty-w-galerii-gawra.html#7

Wybrane prace na FacebookuSmile

Archiwa
%d bloggers like this: