Matematyka bez granic

Obrazy newsów: matematyka.jpg Grupa uczniów z klasy pierwszej matematyczno – fizycznej uczestniczyła 10 marca 2015 roku w Mińędzynarodowym Konkursie Matematycznym „Matematyka bez granic”. Do rywalizacji przystąpiło  311 klas w Polsce. Klasa 1 MF zdobyła 3 miejsce w regionie zachodnio-śląskim, 8 miejsce na śląsku i 19 MIEJSCE W POLSCE. Dnia 18.05.2015 roku w Rybniku odbyło sińę uroczyste rozdanie nagród. Nasi uczniowie wraz ze swoim nauczycielem matematyki mgr M. Kacprowicz i wychowawcą klasy mgr E. Dorobisz uczestniczyli w tym podsumowaniu. Gratulujemy sukcesu!
Lista uczestników w rozwinińęciu newsa.
Obrazy newsów: matematyka.jpg Grupa uczniów z klasy pierwszej matematyczno – fizycznej uczestniczyła 10 marca 2015 roku w Mińędzynarodowym Konkursie Matematycznym „Matematyka bez granic”. Do rywalizacji przystąpiło  311 klas w Polsce. Klasa 1 MF zdobyła 3 miejsce w regionie zachodnio-śląskim, 8 miejsce na śląsku i 19 MIEJSCE W POLSCE. Dnia 18.05.2015 roku w Rybniku odbyło sińę uroczyste rozdanie nagród. Nasi uczniowie wraz ze swoim nauczycielem matematyki mgr M. Kacprowicz i wychowawcą klasy mgr E. Dorobisz uczestniczyli w tym podsumowaniu. Gratulujemy sukcesu! 

W konkursie udział wzińęli: Grzegorz Adamek, Rafał Bąbol, Tomasz Bednarski, Julia Biały, Julia Czerwińska, Robert Dyszy, Piotr Dziedziński, Mateusz Fiołka, Paweł Fiołka, Karolina Gemza, Martyna Hanak, Patrycja Ignatowicz, Kajetan Jńędrzejewski, Adam Kribus, Julia Krużołek, Marek Kula, Piotr Kurfeld, Wiktor Libera, Marcin Mazur, Julian Mozgawa, Natalia Niedzbała, Szymon Pasternak, Mateusz Ruciński, Maciej Rudziński, Tomasz Sitek, Bartłomiej Strózik, Marcel Strzeduła, Krzesimir Szulc, Michał śliwicki, Mateusz Wilusz, Dominika Wysocka oraz Mateusz Zając.

Obrazy newsów: mat_bez_granic_1.jpg

Obrazy newsów: mat_bez_granic_2.jpg


Wybierz kategorię

%d bloggers like this: