Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej w Arenie Rafako

5 grudnia w raciborskiej sali Arena odbył sińę Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Turniej został zorganizowany po raz 16. – uczniowie naszej szkoły brali udział we wszystkich jego edycjach. W tym roku zespoły reprezentujące naszą szkołńę – zarówno dziewcząt jak i chłopców – zdobyły II miejsce. Poza bardzo dobrą lokatą zespołową, nasi uczniowie zdobyli indywidualne wyróżnienia. 

5 grudnia w raciborskiej sali Arena odbył sińę Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Turniej został zorganizowany po raz 16. – uczniowie naszej szkoły brali udział we wszystkich jego edycjach. W tym roku zespoły reprezentujące naszą szkołńę – zarówno dziewcząt jak i chłopców– zdobyły II miejsce. Poza bardzo dobrą lokatą zespołową, nasi uczniowie zdobyli indywidualne wyróżnienia. 

Najbardziej prestiżowe wyróżnienie – MVP turnieju otrzymał Michał Dziadek, który przez ostatnie trzy lata bardzo dużo zrobił dla naszej szkolnej siatkówki. Wśród dziewcząt najlepszą rozgrywającą jednogłośnie została wybrana – już drugi raz z rzńędu – Jagoda Kurpis. Wyróżnienie dla najlepszej przyjmującej otrzymała Monika Trafas.

Zespół dziewcząt wystąpił w składzie:

Jagoda Kurpis – kapitan

Natalia Strzeduła

Monika Trafas

Wiktoria Kolorz

Marta Treścińska

Klaudia Czaderna

Karolina Wierzbicka

Magda Morcinek.

Drużynńę chłopców reprezentowali:

Grzegorz Adamek 

Michał Dziadek

Tomasz Sitek

Julian Mozgawa

Marek Kula

Michał Thym

Piotr Piątek

Maciej Nowodworski

Wojciech Rybiński.

 

Naszym zawodniczkom i zawodnikom gratulujemy i dzińękujemy!

http://www.naszraciborz.pl/site/art/2-sport/0-/54531-turniej-mikolajkowy-w-pilce-siatkowej-w-arenie-rafako.html

http://sport.nowiny.pl/galeria/15242-xvi-turniej-mikolajkowy-w-pilce-siatkowej-dziewczat-i-chlopcow-szkol-ponadgimnazjalnych/foto-486218.html?item=123522#p

Archiwa
%d bloggers like this: