Mistrzowska para siatkarzy

Obrazy newsów: dwojki_2016_chlopcy_news.jpg

W piątek, w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu zorganizowało XV edycjńę  Mistrzostw Raciborza Szkół Ponadgimnazjalnych w Dwójkach Siatkarskich Dziewcząt i Chłopców. W kategorii chłopców, naszą szkołńę reprezentowali: Michał Dziadek i Michał Thym, Tomasz Sitek i Piotr Piątek oraz Grzegorz Adamek i Marek Kula. Ten dzień okazał sińę szczńęśliwy dla Michała Dziadka i Michała Thyma, którzy w finale, po zacińętej walce pokonali reprezentantów ZSOMS. Oznacza to, że tytuł „najlepszej dwójki siatkarskiej chłopców w mieście,” po raz czwarty z rzńędu został zdobyty przez uczniów I LO.

 

Obrazy newsów: dwojki_2016_chlopcy_news.jpg W piątek, w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu zorganizowało XV edycjńę  Mistrzostw Raciborza Szkół Ponadgimnazjalnych w Dwójkach Siatkarskich Dziewcząt i Chłopców. W kategorii chłopców, naszą szkołńę reprezentowali: Michał Dziadek i Michał Thym, Tomasz Sitek i Piotr Piątek oraz Grzegorz Adamek i Marek Kula. Ten dzień okazał sińę szczńęśliwy dla Michała Dziadka i Michała Thyma, którzy w finale, po zacińętej walce pokonali reprezentantów ZSOMS. Oznacza to, że tytuł „najlepszej dwójki siatkarskiej chłopców w mieście,” po raz czwarty z rzńędu został zdobyty przez uczniów I LO.

Wielką niespodziankńę sprawiła dwójka Grzegorz Adamek i Marek Kula, która w fazie grupowej wyeliminowała faworytów turnieju – dwójkńę z ZSOMS, a w walce o III miejsce, jednym punktem uległa dwójce z CKZiU nr 2.

Serdecznie gratulujemy siatkarzom i życzymy dalszych sukcesów.

Obrazy newsów: dwojki_2016_chlopcy.jpg

 

Archiwa
%d bloggers like this: