Muzyczny sukces naszych gimnazjalistów

Obrazy newsów: dominik_paulina.jpg
Z przyjemnością zawiadamiamy, że uczniowie naszego Gimnazjum z Oddziałami Dwujńęzycznymi, Paulina świerczek z kl. 2g1 oraz Dominik Depta z kl. 3g2, zdobyli I miejsce w XV Wojewódzkim Konkursie Piosenki Niemieckojńęzycznej w kategorii gimnazjów. Na scenie Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu wykonali w akustycznej interpretacji piosenkńę z repertuaru Helene Fischer “Atemlos durch die Nacht”, porywając Jury i zgromadzoną licznie z całego śląska publicznośæ. Gratulujemy sukcesu!
Obrazy newsów: dominik_paulina.jpg Z przyjemnością zawiadamiamy, że uczniowie naszego Gimnazjum z Oddziałami DwujńęzycznymiPaulina świerczek z kl. 2g1 orazDominik Depta z kl. 3g2, zdobyli I miejsce w XV Wojewódzkim Konkursie Piosenki Niemieckojńęzycznej w kategorii gimnazjów. Na scenie Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu wykonali w akustycznej interpretacji piosenkńę z repertuaru Helene Fischer “Atemlos durch die Nacht”, porywając Jury i zgromadzoną licznie z całego śląska publicznośæ. Gratulujemy sukcesu!

Obrazy newsów: dominik_paulina_1.jpg

Obrazy newsów: dominik_paulina_2.jpg

Archiwa
%d bloggers like this: