Nakrńęcą Polaków na wybory

 

Trzyosobowa ekipa startująca z ramienia RSS Nasze Miasto (Bartek Starzak, Wojtek Hordejuk z I LO i ich kolega Bartosz Arciemowicz z II LO) zwycińężyła w konkursie Nakrńęæ sińę na wybory! zorganizowanym przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce. Nagrali minutowy film zachńęcający wyborców do głosowania w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego. W tym prestiżowym konkursie wzińęło udział 327 trzyosobowych zespołów (a wińęc prawie 1000 osób) z całej Polski! Chłopcy odebrali nagrody 14 marca podczas gali finałowej w Warszawie. Serdecznie gratulujemy!! Kto wie, na co jeszcze nakrńęcą sińę nasi utalentowani filmowcy?!  (Bjot)

Wińęcej w rozwinińęciu newsa.

Trzyosobowa ekipa startująca z ramienia RSS Nasze Miasto (Bartek Starzak, Wojtek Hordejuk z I LO i ich kolega Bartosz Arciemowicz z II LOzwycińężyła w konkursie Nakrńęæ sińę na wybory! zorganizowanym przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce. Nagrali minutowy film zachńęcający wyborców do głosowania w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego. W tym prestiżowym konkursie wzińęło udział 327 trzyosobowych zespołów (a wińęc prawie 1000 osób) z całej Polski! Chłopcy odebrali nagrody 14 marca podczas gali finałowej w Warszawie. Serdecznie gratulujemy!! Kto wie, na co jeszcze nakrńęcą sińę nasi utalentowani filmowcy?!  (Bjot)

Chłopcy udzielili już pierwszego wywiadu radiowego i pojawili sińę w materiale TVN24. Zob: http://www.polskieradio.pl/13/2772/Artykul/1075510,Magazyn
http://www.tvn24.pl/tu-europa,94,m/polnoc-poludnie-wloch-nie-nalezy-spisywac-na-straty,408166.html

Na załączonych zdjńęciach: Gala finałowa.

 

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: