Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Obrazy newsów: nprc_logo.jpg W maju i wrześniu przeprowadzone zostały ankiety wśród uczniów I Liceum Ogólnokształcącego, Liceum Plastycznego oraz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi. Miały one na celu rozpoznanie, jakie książki chciałaby mieć młodzież w szkolnej bibliotece. Listy książek zostały przygotowane, książki kupione i …już są w bibliotece szkolnej. Zapraszamy do wypożyczania!
Obrazy newsów: nprc_logo.jpg W maju i wrześniu przeprowadzone zostały ankiety wśród uczniów I Liceum Ogólnokształcącego, Liceum Plastycznego oraz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi. Miały one na celu rozpoznanie, jakie książki chciałaby mieć młodzież w szkolnej bibliotece. Listy książek zostały przygotowane, książki kupione i …już są w bibliotece szkolnej. Zapraszamy do wypożyczania!

Zdjęcia wybranych książek autorstwa Natalii Niedzbały na Facebooku.

Archiwa
%d bloggers like this: