Nasze gimnazjalistki kolejny raz na podium!

Obrazy newsów: kosz_2014.jpg

20 lutego br. na Arenie Rafako został rozegrany finałowy turniej koszykówki dziewcząt szkół gimnazjalnych na szczeblu miejskim. Nasza reprezentacja po raz kolejny stanńęła na podium zajmując II miejsce, pokonując drużyny Gimnazjum nr 2 oraz Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego. Najtrudniejszym przeciwnikiem okazała sińę drużyna Gimnazjum nr 1, która pozbawiła nas I miejsca. Opiekunem i trenerem drużyny była Pani Anna Leśniak- Stńęc.

Zawodniczkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skład drużyny w rozwinińęciu newsa.

Obrazy newsów: kosz_2014.jpg

20 lutego br. na Arenie Rafako został rozegrany finałowy turniej koszykówki dziewcząt szkół gimnazjalnych na szczeblu miejskim. Nasza reprezentacja po raz kolejny stanńęła na podium zajmując II miejsce, pokonując drużyny Gimnazjum nr 2 oraz Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego. Najtrudniejszym przeciwnikiem okazała sińę drużyna Gimnazjum nr 1, która pozbawiła nas I miejsca. Opiekunem i trenerem drużyny była Pani Anna Leśniak- Stńęc.

Zawodniczkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Naszą szkołńę reprezentowały:

Aleksandra Zygadło, Ewa Rabczuk, Marta Treścińska, Rozalia Binasz, Natalia Sławek, Paulina Musiolik, Hanna Karkocha, Basia Skora, Zuzanna Stńęc, Julia Dziewit, Kamila Krupa, Maria Stugiewicz i Kinga Rusek.

Obrazy newsów: kosz_2014_1.jpg

Obrazy newsów: kosz_2014_2.jpg

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: