Nowa strona www ZSO nr 1

www.gif

Od 12 lutego dostńępna jest nowa strona internetowa Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1. Znajduje sińę w nowej domenie pod adresem www.zso1raciborz.pl. Niestety nie bńędzie możliwości komentowania newsów i artykułów oraz uczestniczenia w forum, gdyż funkcje te zostały świadomie wyłączone. Zapraszam do czńęstego odwiedzania naszej strony internetowej i aktywnego uczestnictwa w rozwoju całego serwisu. 
Admin strony – Andrzej Niewiera.

www.gif

Od 12 lutego dostńępna jest nowa strona internetowa Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1. Znajduje sińę w nowej domenie pod adresem www.zso1raciborz.pl. Niestety nie bńędzie możliwości komentowania newsów i artykułów oraz uczestniczenia w forum, gdyż funkcje te zostały świadomie wyłączone. Zapraszam do czńęstego odwiedzania naszej strony internetowej i aktywnego uczestnictwa w rozwoju całego serwisu. 
Admin strony – Andrzej Niewiera.

Na dzień dzisiejszy nie wszystkie hiperłącza są czynne, ale niedługo postaram sińę uzupełniæ brakujące informacje (aktualny plan lekcji, rekrutacjńę do LO, LP, GD, LW). Oczekujńę również na nowe zdjńęcia, które jak najszybciej zostaną udostńępnione na stronie.

 

Serdecznie zapraszamy osoby chńętne do współpracy nad szkolną stroną www.
Interesujesz sińę fotografią? A może chcesz pisaæ o aktualnościach z życia szkoły?
Zgłoś sińę do zespołu redakcyjnego ZSO1! 

  Możesz sińę z nami skontaktowaæ poprzez e-mail: [email protected] lub [email protected]

 

 

 

 

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: