O zatrudnieniu osób młodocianych

Jaką umowńę podpisaæ podejmując swoją pierwszą pracńę? Na jakie wynagrodzenie możemy liczyæ? Co wolno, a czego nie pracownikom i pracodawcom? A także kiedy możemy podjąæ pracńę za granicą? Czyli prawie wszystko o zatrudnieniu osób młodocianych.

Taki też był temat spotkania z Michałem Burkiem, absolwentem I LO rocznik 2011 i wydziału prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego. W spotkaniu udział wzińęli uczniowie klas 1 BM i 1 LP w ramach zajńęæ z przedsińębiorczości w dniu 30.11.2016 r.

Jaką umowńę podpisaæ podejmując swoją pierwszą pracńę? Na jakie wynagrodzenie możemy liczyæ? Co wolno, a czego nie pracownikom i pracodawcom? A także kiedy możemy podjąæ pracńę za granicą? Czyli prawie wszystko o zatrudnieniu osób młodocianych.

Taki też był temat spotkania z Michałem Burkiem, absolwentem I LO rocznik 2011 i wydziału prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego. W spotkaniu udział wzińęli uczniowie klas 1 BM i 1 LP w ramach zajńęæ z przedsińębiorczości w dniu 30.11.2016 r.

 

Archiwa
%d bloggers like this: