Ostatni dzwonek i… WAKACJE!

Obrazy newsów: wakacje_2014.jpg W piątkowy poranek 27 czerwca pożegnaliśmy kolejny rok szkolny. W szkolnej auli zebrali sińę nauczyciele, uczniowie, rodzice i zaproszeni goście, by uroczyście zakończyæ rok szkolny 2013/2014. Jak podkreślił w swoim wystąpieniu pan dyrektor, tym razem szczególnie liczna była grupa uczniów odbierających świadectwa z wyróżnieniem. Wińęcej w rozwinińęciu newsa.
Obrazy newsów: wakacje_2014.jpg W piątkowy poranek 27 czerwca pożegnaliśmy kolejny rok szkolny.W szkolnej auli zebrali sińę nauczyciele, uczniowie, rodzice i zaproszeni goście, by uroczyście zakończyæ rok szkolny 2013/2014. Jak podkreślił w swoim wystąpieniu pan dyrektor, tym razem szczególnie liczna była grupa uczniów odbierających świadectwa z wyróżnieniem.

Po rozdaniu świadectw i dyplomów klasom licealnym oraz młodszym gimnazjalistom z klas pierwszych i drugich przyszedł czas na pożegnanie klas trzecich gimnazjalnych. W tym roku nasze gimnazjum ukończyły 52 osoby, z czego aż 20 otrzymało świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem. Brawo! Trzecioklasiści długo i serdecznie żegnali sińę ze sobą, z wychowawczyniami, nauczycielami i murami szkoły, choæ wielu z nich z pewnością od września zamieni mundurek gimnazjum dwujńęzycznego na licealny z Kasprowiczem w herbie. Każda z klas zaprezentowała swój film wspomnieniowy, wyrecytowała wiersz na swój temat, a na koniec wszyscy absolwenci Eichendorffa odśpiewali chórem „jesteśmy wolni, możemy iśæ…” i tym radosnym akcentem zakończono w ZSO nr 1 rok szkolny, rozpoczynając długo oczekiwane wakacje.

Obrazy newsów: koniec_roku_2014_1.jpg

Obrazy newsów: koniec_roku_2014_8.jpg

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: