Patrycja na XI Mińędzynarodowym Festiwalu Fotografii w Rybniku

Obrazy newsów: pp.png

Uczennica klasy III Liceum Plastycznego [specjalnośæ: fotografia] – PATRYCJA PIECHULA – dzińęki solidnej pracy i pogłńębianiu wiedzy oraz doświadczeń w zakresie fotografii, zakwalifikowała sińę do wystawy zorganizowanej w ramach XI Mińędzynarodowego Festiwalu Fotografii w Rybniku. Aktualnie Jej wielkoformatową fotografińę czystej formy można oglądaæ w siedzibie Fundacji Elektrowni Rybnik. 4 kwietnia zdjńęcia Patrycji bńędzie można zobaczyæ na kolejnej – czwartej już w tym roku szkolnym wystawie w Kńędzierzynie-Koźlu.

Zdjńęcia z wystawy w rozwinińęciu newsa.

Obrazy newsów: pp.png Uczennica klasy III Liceum Plastycznego [specjalnośæ: fotografia] –PATRYCJA PIECHULA – dzińęki solidnej pracy i pogłńębianiu wiedzy oraz doświadczeń w zakresie fotografii, zakwalifikowała sińę do wystawy zorganizowanej w ramach XI Mińędzynarodowego Festiwalu Fotografii w Rybniku. Aktualnie Jej wielkoformatową fotografińę czystej formy można oglądaæ w siedzibie Fundacji Elektrowni Rybnik. 4 kwietnia zdjńęcia Patrycji bńędzie można zobaczyæ na kolejnej – czwartej już w tym roku szkolnym wystawie w Kńędzierzynie-Koźlu.

Obrazy newsów: patrycja_piechula_fotogabriela_habrom-_rokosz.jpg

Obrazy newsów: xi_midzynarodowy_festiwal_fotografii_rybnik_2014_fotomarek_rokosz_1.jpg

Obrazy newsów: xi_midzynarodowy_festiwal_fotografii_rybnik_2014_fotomarek_rokosz_2.jpg

Obrazy newsów: xi_midzynarodowy_festiwal_fotografii_rybnik_2014_fotomarek_rokosz_3.jpg

Obrazy newsów: xi_midzynarodowy_festiwal_fotografii_rybnik_2014_fotomarek_rokosz_4.jpg

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: