Podzińękowanie za wielkie serca

Pani Joanna Sokołowska – wolontariuszka akcji „Szlachetna Paczka” – na gorąco pragnie złożyæ podzińękowania wszystkim uczniom i nauczycielom naszej szkoły za wyjątkowe i pińękne zaangażowanie w ten projekt,  szczególnie tym klasom, które zaopiekowały sińę konkretnymi rodzinami.

Wińęcej w rozwinińęciu newsa.

 

Pani Joanna Sokołowska – wolontariuszka akcji „Szlachetna Paczka” – na gorąco pragnie złożyæ podzińękowania wszystkim uczniom i nauczycielom naszej szkoły za wyjątkowe i pińękne zaangażowanie w ten projekt,  szczególnie tym klasom, które zaopiekowały sińę konkretnymi rodzinami:

klasie 3g2, która już trzeci raz z rzńędu wzińęła udział w akcji,

klasom 1IM, 2MF i 2H – pierwszy raz w akcji,

Samorządowi Uczniowskiemu oraz klasie 3 Liceum Plastycznego, która zaopiekowała sińę rodziną spoza projektu.

Ci, którzy byli u rodzin nie zapomną nigdy wzruszenia i łez radości…


Wybierz kategorię

%d bloggers like this: