Powiatowe rozpoczńęcie roku szkolnego

Obrazy newsów: 1wrzesna2015.jpg 1 września 2015 r., podczas powiatowej inauguracjii roku szkolnego, która odbyła sińę w murach II LO w Raciborzu, nagrodńę starosty otrzymała 23 osobowa grupa uczniów ZSO nr 1 (nazwiska nagrodzonych w rozwinińęciu newsa). Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów!
Obrazy newsów: 1wrzesna2015.jpg 1 września 2015 r., podczas powiatowej inauguracjii roku szkolnego, która odbyła sińę w murach II LO w Raciborzu, nagrodńę starosty otrzymała 23 osobowa grupa uczniów ZSO nr 1. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów!

Nagrody dla najzdolniejszych uczniów oraz sportowców z rąk starosty Ryszarda Winiarskiego odebrali nastńępujący uczniowie ZSO nr 1:

Jacek Nitychoruk, Dominik Depta, Tomasz Furgoł, Michael Gorgosch, Klara Gotzman, Patryk Kaczyński, Monika Kapinos, Daniel Klima, Szymon Klinik, Martin Smołka, Patryk Stroka, Kamil Swoboda, Laura Szafarczyk, Kinga Ternka, Monika Trojańska, Patryk Trojański, Patrycja Trompeta, Emilia Wiśniowska, Tomasz Wyleżych, Kacper Kordek, Sandra Mikołajec, Paulina Mucha, Patryk Belik.

Obrazy newsów: 1wrzesna2015_1.jpg

Obrazy newsów: 1wrzesna2015_2.jpg

W czasie uroczystości odbyło sińę również ślubowanie nauczycieli, którym nadano stopień nauczyciela mianowanego, a wśród tych osób znalazła sińę również nauczycielka ZSO nr 1 pani Katarzyna Kwiotek.

Obrazy newsów: 1wrzesna2015_3.jpg

 

Wińęcej zdjńęæ:

http://www.naszraciborz.pl/site/art/3-kultura-i-edukacja/0-/44731-ii-lo-wsp-oacute—322-organizatorem-tegorocznej-powiatowej-inauguracji-roku-szkolnego.html#106

http://www.nowiny.pl/111647-powiatowe-rozpoczecie-roku-szkolnego-w-ii-lo-zdjecia.html

Archiwa
%d bloggers like this: