Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego dla uczniów szkół podstawowych

Z przyjemnością informujemy, że konkurs fotograficzny dla uczniów szkół podstawowych pt. „Moje wyjątkowe miasto” został rozstrzygnięty!
Celem konkursu zorganizowanego przez Liceum Sztuk Plastycznych było przedstawienie wyjątkowości swojego miasta lub miejscowości poprzez ciekawy kadr fotograficzny bądź fotomontaż. Inspiracją do realizacji zdjęć konkursowych była Plenerowa Wystawa Prac Fotograficznych – podparyska dzielnica La Défense, prezentowana na ogrodzeniu Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu przy ul Kasprowicza 11.
Konkurs miał zachęcić młodzież do rozwijania zainteresowania fotografią, upowszechnić wiedzę na temat własnego miasta oraz rozwijać wrażliwość plastyczną.
Po naradach jury konkursowe wyłoniło zwycięską pracę o tytule „Kornice – zapomniane miejsce” autorstwa Julii Kamińskiej.

Pragniemy również wyróżnić pozostałe nadesłane prace. Autorzy będą mieli możliwość udziału w warsztatach z fotografii artystycznej w pracowni podstaw fotografii i filmu w Liceum Sztuk Plastycznych w Raciborzu.

Serdecznie gratulujemy!

Archiwa
%d bloggers like this: