Sukces naszych siatkarzy

Obrazy newsów: siatkarze.jpg

Wczoraj w „Arenie RaFaKo” rozegrano finały powiatowe szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce chłopców. W pierwszym półfinale reprezentacja naszej szkoły pokonała II LO  2:0. W drugim półfinale ZSM (Mechanik) zwycińężył ZSBiRR (Budowlanka) 2:0. W meczu o trzecie miejsce II LO wygrało z ZSBiRR  2:0. Najciekawszym spotkaniem turnieju okazał sińę mecz finałowy, w którym nasi siatkarze zmierzyli sińę z faworyzowanym zespołem Mechanika. Po bardzo zacińętym meczu, pomimo gorącego dopingu trzech klas i Dyrekcji ZSM, zwycińężyli siatkarze I LO  2:1. To właśnie oni, w marcu, bńędą reprezentowaæ Racibórz w zawodach rejonowych.

GRATULUJEMY!

Skład zwycińęskiej drużyny w rozwinińęciu newsa.

Obrazy newsów: siatkarze.jpg

Wczoraj w „Arenie RaFaKo” rozegrano finały powiatowe szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce chłopców. W pierwszym półfinalereprezentacja naszej szkoły pokonała II LO  2:0. W drugim półfinale ZSM(Mechanik) zwycińężył ZSBiRR (Budowlanka) 2:0. W meczu o trzecie miejsceII LO wygrało z ZSBiRR  2:0. Najciekawszym spotkaniem turnieju okazał sińę mecz finałowy, w którym nasi siatkarze zmierzyli sińę z faworyzowanym zespołem Mechanika. Po bardzo zacińętym meczu, pomimo gorącego dopingu trzech klas i Dyrekcji ZSM,zwycińężyli siatkarze I LO  2:1. To właśnie oni, w marcu, bńędą reprezentowaæ Racibórz w zawodach rejonowych.

GRATULUJEMY!

I LO reprezentowali:

Obrazy newsów: siatkarze1.jpg

U góry od lewej: Tomasz Lorenc, Sebastian świątek, Jakub Sołtys, Mateusz Rusek, Ronald Migus, Grzegorz Cieślik;

u dołu od lewej: Konrad Szincel, Szymon Smaź, Bartosz Bulenda.

 Zawodnicy i opiekun zespołu (pan Piotr Michalak) dzińękują naszym kibicom za doping.

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: