Sukces naszych uczniów w X edycji Ogólnopolskiej Olimpiady z Mitologii Słowiańskiej

    Tradycją stał się już udział uczniów naszej szkoły w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z “Mitologii Słowiańskiej”. Tym razem to uczeń klasy I B – Marceli Surma pokonał 256 uczniów z całej Polski i zajął I miejsce.

Ubiegłoroczna laureatka I miejsca – uczennica klasy 4 Jp – Alena Surma zajęła zaszczytne III miejsce. Oboje uczniowie wykazali się wiedzą w tak trudnym temacie, jakim jest mitologia słowiańska. Gratulujemy obu laureatom oraz opiekunowi uczniów Panu Leszkowi Radajowi.

Na uwagę zasługuje także informacja o tym, że w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z “Mitologii Greckiej i Rzymskiej” wzięła udział uczennica klasy 4 Jp – Alicja Kolonko. Alicja zajęła wysokie XIX miejsce. W tej olimpiadzie wzięło udział 692 uczniów z całej Polski.

Wybierz kategorię

Nasze archiwalne artykułu
%d bloggers like this: