Ułożeni w czasoprzestrzeni działają

Obrazy newsów: ulozeni_marzec.jpg

Dnia 8.03.2016 r. autorzy projektu „Ułożeni w czasoprzestrzeni” zorganizowali lekcjńę pokazową dla klasy IMJ. Uczniowie uczyli sińę, krok po kroku, planowania swojego tygodnia. Dzińęki prezentacji dowiedzieli sińę jak efektywnie wykorzystaæ dzień oraz znaleźæ czas na hobby i pasje. Przedstawili korzyści aplikacji Time Tune, która ułatwia organizacjńę dnia.

Zainteresowanych tematem zapraszamy na ich bloga. Wińęcej w rozwinińęciu newsa.

Obrazy newsów: ulozeni_marzec.jpg

Dnia 8.03.2016 r. autorzy projektu „Ułożeni w czasoprzestrzeni” zorganizowali lekcjńę pokazową dla klasy IMJ. Uczniowie uczyli sińę, krok po kroku, planowania swojego tygodnia. Dzińęki prezentacji dowiedzieli sińę jak efektywnie wykorzystaæ dzień oraz znaleźæ czas na hobby i pasje. Przedstawili korzyści aplikacji Time Tune, która ułatwia organizacjńę dnia.

Zainteresowanych tematem zapraszamy na ich bloga.

Projekt zaciekawił dwutygodnik młodzieżowy „Cogito”, który w swoim 6 numerze (17-30 marca) umieścił wywiad z naszymi licealistami (autorami projektu).

 PS.

Inicjatorzy projektu zachńęcają do robienia sobie zdjńęæ z plakatem lub naklejką, które znajdują sińę w szkole i wysyłania ich na Snapczacie (ulozeni_zwzt), Facebooku lub Instagramie.

Archiwa
%d bloggers like this: