WICEMISTRZOWIE SIATKÓWKI PLA¯OWEJ KLAS GIMNAZJALNYCH

W dniu 19 maja 2014 r. na teranie Gimnazjum nr 3 w Raciborzu odbył sińę Turniej Finałowy Miejskiej Siatkówki Plażowej chłopców i dziewcząt. Grano systemem ,,każdy z każdym”, co dało w ostateczności II miejsce dla chłopców i II miejsce dla dziewcząt. Turniej został rozegrany przy pińęknej słonecznej pogodzie, której towarzyszyła wspaniała atmosfera.

Naszą szkołńę reprezentowali:

Matra Treścińska, Jessica Fulneczek (trener: pani Aleksandra Bycina)

Tomasz Sitek, Wojciech Rybiński (trener: pani Joanna Sokołowska).

W dniu 19 maja 2014 r. na teranie Gimnazjum nr 3 w Raciborzu odbył sińę Turniej Finałowy Miejskiej Siatkówki Plażowej chłopców i dziewcząt. Grano systemem ,,każdy z każdym”, co dało w ostateczności II miejsce dla chłopców i II miejsce dla dziewcząt. Turniej został rozegrany przy pińęknej słonecznej pogodzie, której towarzyszyła wspaniała atmosfera.

Naszą szkołńę reprezentowali:

Matra Treścińska, Jessica Fulneczek (trener: pani Aleksandra Bycina)

Tomasz Sitek, Wojciech Rybiński (trener: pani Joanna Sokołowska).

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: