Wojewódzki Konkurs Poezji i Prozy Eichendorffa

Obrazy newsów: eichendorff_konkurs.jpg 14 maja odbył sińę w Łubowicach Wojewódzki Konkurs Poezji i Prozy Eichendorffa. Konkurs składał sińę z dwóch czńęści: testu, który dotyczył życia i twórczości poety romantyzmu, nastńępnie uczeń prezentował wiersz lub prozńę. Pińęciu naszych gimnazjalistów zostało laureatami tego prestiżowego konkursu. Są nimi: Jakub Kupka, Patrycja Parys, Michael Gorgosch, Tomasz Furgoł, Emilia Wiśniowska. Serdeczne gratulacje!!!
Obrazy newsów: eichendorff_konkurs.jpg 14 maja odbył sińę w Łubowicach Wojewódzki Konkurs Poezji i Prozy Eichendorffa. Konkurs składał sińę z dwóch czńęści: testu, który dotyczył życia i twórczości poety romantyzmu, nastńępnie uczeń prezentował wiersz lub prozńę. Pińęciu naszych gimnazjalistów zostało laureatami tego prestiżowego konkursu. Są nimi: Jakub Kupka, Patrycja Parys, Michael Gorgosch, Tomasz Furgoł, Emilia Wiśniowska. Serdeczne gratulacje!!!

Na zdjńęciu przedstawiciele Gimnazjum z Oddziałami Dwujńęzycznymi obecni na konkursie.

Obrazy newsów: konkurs_eichendorff_2015.jpg

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: