Wycieczka 2LSP do gliwickiego Funzeum

19 września uczniowie klasy 2 LSP wzięli udział w warsztatach fotograficznych w Funzeum w Gliwicach. Funzeum na powierzchni prawie 4000 metrów kwadratowych zachwyca magią kolorów i świateł, a przy okazji przemyca zagadnienia z różnych dziedzin nauki : fizyki, biologii, historii sztuki. Tak podsumowała udział w warsztatach uczennica 2 LSP Julia Piechocka: „Uczestnictwo w warsztatach okazało się czymś więcej, niżeli staniem w miejscu i podziwianiem wystaw. Nasza klasa miała okazję zmierzyć się z zadaniami fotograficznymi zorganizowanymi przez Funzeum oraz poćwiczyć swoje umiejętności w zakresie sztuki wizualnej. Każdy z uczniów dostał karteczkę tematyczną, na której podstawie wykonywał zdjęcie związane z konkretną częścią instalacji. Pod koniec mieliśmy okazję dokładnie omówić zdjęcia i pochwalić się swoim arcydziełem.”

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: