Wyjazdy integracyjne już za nami

Obrazy newsów: integracja.jpg W dniach 22 – 26 września 2014 r. pierwsze klasy licealne wyjechały w dwóch grupach na wyjazd integracyjny do Zakopanego – miasta bliskiego patronowi szkoły – Janowi Kasprowiczowi. Uczniowie wraz z opiekunami zatrzymali sińę w ośrodku “Halina”. Dzińęki zajńęciom integracyjnym młodzież mogła sińę lepiej poznaæ i spńędziæ ze sobą wińęcej czasu, niż tylko na szkolnych przerwach. Dopisująca pogoda pozwoliła w drugim dniu poznaæ uroki Tatrzańskiego Parku Narodowego. Najwińększym wyzwaniem ambitnych uczniów było wejście na Sarnią Górńę (1400 m n.p.m.;) W ostatnim dniu młodzież miała okazjńę zwiedziæ Gubałówkńę oraz Krupówki. Uczniowie podsumowując wycieczkńę byli bardzo zadowoleni, zintegrowani oraz napełnieni energią do dalszej pracy. Zdjńęcia w rozwinińęciu newsa.
W dniach 22 – 26 września 2014 r. pierwsze klasy licealne wyjechały w dwóch grupach na wyjazd integracyjny do Zakopanego – miasta bliskiego patronowi szkoły – Janowi Kasprowiczowi. Uczniowie wraz z opiekunami zatrzymali sińę w ośrodku “Halina”. Dzińęki zajńęciom integracyjnym młodzież mogła sińę lepiej poznaæ i spńędziæ ze sobą wińęcej czasu, niż tylko na szkolnych przerwach. Dopisująca pogoda pozwoliła w drugim dniu poznaæ uroki Tatrzańskiego Parku Narodowego. Najwińększym wyzwaniem ambitnych uczniów było wejście na Sarnią Górńę (1400 m n.p.m.;) W ostatnim dniu młodzież miała okazjńę zwiedziæ Gubałówkńę oraz Krupówki. Uczniowie podsumowując wycieczkńę byli bardzo zadowoleni, zintegrowani oraz napełnieni energią do dalszej pracy. 

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: