Wyniki konkursu FOX

zso1_2013.jpg
 26 lutego 2013 r. odbył sińę Ogólnopolski Konkurs Jńęzyka Angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ideą konkursu – obecnie była to jego XIII edycja – jest motywowanie uczniów do nauki jńęzyka angielskiego poprzez udział w teście, do rozwiązania którego potrzeba odpowiedniej dla danej kategorii wiekowej wiedzy gramatycznej, słownikowej, kulturoznawczej oraz z zadanej lekturki. Test składa sińę z trzydziestu zadań wielokrotnego wyboru. Jak co roku uczniowie naszej szkoły również wzińęli udział w konkursie FOX.
Oto najlepsi z nich:
Mateusz Kopciuch kl. IIh – dyplom bardzo dobry oraz nagrodńę
Maciej Orjan kl. IIh – dyplom dobry oraz nagrodńę
Gratulacje!
Wybierz kategorię

Nasze archiwalne artykułu
%d bloggers like this: