Wystawa fotografii CISZA

19 listopada w Galerii w Starym Opactwie w Rudach odbył sińę wernisaż wystawy fotografii CISZA – Studenckiego Koła Naukowego Fotografii Artystycznej FOTON z okazji jubileuszu 10-lecia działalności. Wystawńę można oglądaæ do końca grudnia 2015 r. Członkami koła są również uczniowie naszego Liceum Plastycznego i ich prace również prezentowane są na wystawie. Wińęcej w rozwinińęciu newsa.

Obrazy newsów: cisza.png 19 listopada w Galerii w Starym Opactwie w Rudach odbył sińęwernisaż wystawy fotografii CISZA – Studenckiego Koła Naukowego Fotografii Artystycznej FOTON z okazji jubileuszu 10-lecia działalności. Wystawńę można oglądaæ do końca grudnia 2015 r. Członkami koła są również uczniowie naszego Liceum Plastycznego i ich prace również prezentowane są na wystawie. 

Przedstawiciele Liceum Plastycznego to: Agnieszka Widenka, Aleksandra Rybińska, Wojciech Chrubasik, Łukasz Lorenc i absolwentka Patrycja Piechula. Tytułowa CISZA, wskazuje na potrzebńę zatrzymania, końcoworocznej refleksji i pokory. W czasach bezmyślnej nadprodukcji obrazu i nieustannego pńędu za dobrem materialnym uczestnicy wystawy wskazują w swoich pracach na istotńę posługiwania sińę medium fotografii, a tym samym tworzenia obrazu fotograficznego – rejestrowanego świadomie. Analizując przenikające sińę motywy w płaszczyźnie obrazu, odbiorca ma możliwośæ odkryæ źródło inspiracji twórczej. Wystawa potrwa do końca roku, zapraszam do jej zwiedzania – dr Gabriela Habrom-Rokosz

Obrazy newsów: fotopatrycja_piechula_foton.jpg


Archiwa
%d bloggers like this: