Wystawa prac uczniów Liceum Plastycznego

Obrazy newsów: kontrasty_news.jpg Galeria GAWRA z siedzibą w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej im. Ryszarda Kincla w Raciborzu przy ul. Kasprowicza 12 zaprasza w okresie od 1-30 marca 2016 na wystawńę twórczości uczniów Liceum Plastycznego ZSO Nr 1 w Raciborzu. Wernisaż wystawy odbńędzie sińę 4 marca br. o godz. 17:00. Tytułowe KONTRASTY stały sińę dla autorów prac źródłem inspiracji twórczej. Wystawa ilustruje efekty kształcenia w ramach pracowni fotografii i malarstwa, prowadzonych pod kierunkiem mgr Martyny Rejner i dr Gabrieli Habrom-Rokosz. Zapraszamy!
Obrazy newsów: kontrasty_news.jpg Galeria GAWRA z siedzibą w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej im. Ryszarda Kincla w Raciborzu przy ul. Kasprowicza 12 zaprasza w okresie od 1-30 marca 2016 na wystawńę twórczości uczniów Liceum Plastycznego ZSO Nr 1 w Raciborzu. Wernisaż wystawy odbńędzie sińę 4 marca br. o godz. 17:00. Tytułowe KONTRASTY stały sińę dla autorów prac źródłem inspiracji twórczej. Wystawa ilustruje efekty kształcenia w ramach pracowni fotografii i malarstwa, prowadzonych pod kierunkiem mgr Martyny Rejner i dr Gabrieli Habrom-Rokosz. Zapraszamy!

Obrazy newsów: kontrasty_plakat.jpg

Archiwa
%d bloggers like this: