XXI Halowe mistrzostwa Raciborza i powiatu w lekkiej atletyce

Obrazy newsów: halowe_2013.jpg

4 XII nasze gimnazjum, po długiej przerwie, wzińęło udział w Halowych Mistrzostwach Raciborza i powiatu, organizowanych przez Szkołńę Mistrzostwa Sportowego. W skład konkurencji wchodziły: bieg na 400m, bieg na 60m oraz konkurencja techniczna- skok wzwyż.

Nasi reprezentanci, pod czujnym okiem Pani Anny Leśniak- Stńęc, już po raz kolejny wykazali sińę klasą i wolą walki, czego efektem są kolejne 4 medale!

Szczegóły w dalszej czńęści newsa.

Obrazy newsów: halowe_2013.jpg

4 XII nasze gimnazjum, po długiej przerwie, wzińęło udział w Halowych Mistrzostwach Raciborza i powiatu, organizowanych przez Szkołńę Mistrzostwa Sportowego. W skład konkurencji wchodziły: bieg na 400m, bieg na 60m oraz konkurencja techniczna- skok wzwyż.

Nasi reprezentanci, pod czujnym okiem Pani Anny Leśniak- Stńęc, już po raz kolejny wykazali sińę klasą i wolą walki, czego efektem są kolejne 4 medale!

W zawodach udział wzińęli:

•  Bieg na 400m

Dziewczyny klasa 1:

Julia Dziewit

Dziewczyny klasa 3:

Ola Zygadło (II miejsce: 1:27,07), Rozalia Binasz (III miejsce: 1:29,27),  i Ewa Rabczuk

Chłopcy klasa 3:

Bartek Strózik i Kamil Kalus

• Bieg na 60m

Dziewczyny klasa 2:

Basia Skora (I miejsce: 8:97)

Dziewczyny klasa 3:

Marta Treścińska z kl. 3

Chłopcy klasa 1:

Tomasz Tiebler z kl. 1

Chłopcy klasa 2:

Daniel Klima  z kl. 2 (II miejsce: 7:63)

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Obrazy newsów: halowe_1.jpg

Obrazy newsów: halowe_2.jpg