Zwycińęstwo w strugach deszczu

Obrazy newsów: pilkarki_2016_news.png

W poniedziałek 16 maja uczennice gimnazjum wzińęły udział w mińędzyszkolnych rozgrywkach w piłkńę nożną. Zawody zorganizowano na boisku sportowym Gimnazjum Nr 1. Poza gospodarzami w turnieju, udział brały zespoły dziewcząt z Gimnazjum Nr 2, Gimnazjum Nr 5 i naszego Gimnazjum z Oddziałami Dwujńęzycznymi. Turniej rozegrano najbardziej sprawiedliwym systemem tj. „każdy z każdym”. Pogoda tego dnia była bardzo zmienna: od ładnej słonecznej aury po rzńęsisty deszcz i opady gradu. Nie zmieniało sińę tylko jedno: gdy grały nasze dziewczńęta zawsze padał deszcz lub grad a gdy pauzowaly świeciło słonko. Mimo tego zawodniczki naszej szkoly poradziły sobie znakomicie i w strugach deszczu wywalczyły I miejsce!

Obrazy newsów: pilkarki_2016_news.png W poniedziałek 16 maja uczennice gimnazjum wzińęły udział w mińędzyszkolnych rozgrywkach w piłkńę nożną. Zawody zorganizowano na boisku sportowym Gimnazjum Nr 1. Poza gospodarzami w turnieju, udział brały zespoły dziewcząt z Gimnazjum Nr 2, Gimnazjum Nr 5 i naszego Gimnazjum z Oddziałami Dwujńęzycznymi. Turniej rozegrano najbardziej sprawiedliwym systemem tj. „każdy z każdym”. Pogoda tego dnia była bardzo zmienna: od ładnej słonecznej aury po rzńęsisty deszcz i opady gradu. Nie zmieniało sińę tylko jedno: gdy grały nasze dziewczńęta zawsze padał deszcz lub grad a gdy pauzowaly świeciło słonko. Mimo tego zawodniczki naszej szkoly poradziły sobie znakomicie i w strugach deszczu wywalczyły I miejsce!

Wyniki naszych spotkań:

Gimnazjum Dwujńęzyczne –  Gimnazjum Nr 5 5 : 0

Gimnazjum Dwujńęzyczne – Gimnazjum Nr 2 2 : 2

Gimnazjum Dwujńęzyczne – Gimnazjum  Nr 1 3 : 0

Dzieki zwycińęstwu dziewczńęta zapewniły sobie awans do kolejnego etapu rozgrywek: etap nastńępny w świerklanach. Trzymajcie kciuki!

A. Leśniak

Obrazy newsów: pilkarki_2016.png

Przemoczone zwycińężczynie turnieju: Ola Schmid, Iza Jarzombek, Julka Dąbrowska, Oliwia Jńędrzejewska, Kamila Krupa, Zuzia Stńęc, Dominika świżewska, Klara Gotzmann, Karolina Zimnicka, Iza Kulbaka.

 


Archiwa
%d bloggers like this: