Akcja SU – Imieniny miesiąca

3 marca Samorząd Uczniowski zainicjował nową akcję – IMIENINY MIESIĄCA. To comiesięczne wydarzenie szkolne, które będzie się odbywać zawsze tego dnia, który w numeracji jest tożsamy z przypadającym miesiącem, czyli 03.03, 04.04 itd. W tych dniach czeka uczniów jakieś zadanie, wyzwanie, a dla biorących w zabawie uczniów czeka nagroda w postaci zwolnienia z pytania w danym dniu.

Pierwsze IMIENINY MIESIĄCA już za nami. W marcu przebiegły pod hasłem “Dzień bez plecaka”. Tego dnia należało zamienić tradycyjną torbę lub plecak na inne nosidła – kosze, walizki, wózki itp. Oczywiście przyjście do szkoły bez plecaka nie zwalniało z zabrania wszystkich potrzebnych tego dnia  rzeczy. Jak widać na zdjęciach, pomysłów było sporo i niektórym trochę ciężko było się poruszać po szkole z niestandardowym pojemnikiem na przybory i książki. Nagrodą za te niewygody było oczywiście zwolnienie z odpytywania.

4 kwietnia kolejne IMIENINY MIESIĄCA, więc znowu liczymy na dobrą zabawę.

 

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: